Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сукња Bershka S/M
Сукња Bershka S/M Сукња Bershka S/M Сукња Bershka S/M

Сукња Bershka S/M

300 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: suknja bershka

2
0

Нова сукња Bershka, само еднаш облечена.МОдерна и за секоја пригода. Одговара и на S величина.

Додадено: 6.6.2018 Прегледи: 113

heart5

2
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

5