Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Maicka
Maicka Maicka Maicka

Maicka

ПРОДАДЕНО

Големина: 36

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: bezrakavi maicka bela letna

3
0

Moderna pamucna maicka bez rakavi vo forma na rolk kaj vratot no tenka i udobna za letno vreme.

Додадено: 7.6.2018 Прегледи: 88

Prettygirl1004

0
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

19