Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи 3 НОВИ ' Impidimpi' блузички за бебе од 3-6 месеци
3 НОВИ ' Impidimpi' блузички за бебе од 3-6 месеци
3 НОВИ ' Impidimpi' блузички за бебе од 3-6 месеци 3 НОВИ ' Impidimpi' блузички за бебе од 3-6 месеци 3 НОВИ ' Impidimpi' блузички за бебе од 3-6 месеци

3 НОВИ ' Impidimpi' блузички за бебе од 3-6 месеци

450 МКД

Големина: 68

Бренд: impidimpi

Град: Скопје

Материјали: 100%pamuk

Ознаки: komplet novo bluzicka bluza nova

3
0

Nov set od 3 bluzicki na dolgi rakavi: zelena, zolta i bela so srcenca. Germanski brend i kvalitet. So etiketa. Broj 62-68, za zensko bebe od 3 do 6 meseci. *(ima setovi i za masko bebe isto brojce). Cenata e fiksna.

Додадено: 10.6.2018 Прегледи: 232

Sonceee2

27
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

1