Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Капри ESCADA кратки панталони рез.
ESCADA кратки панталони рез.
ESCADA кратки панталони рез. ESCADA кратки панталони рез. ESCADA кратки панталони рез. ESCADA кратки панталони рез. ESCADA кратки панталони рез.

ESCADA кратки панталони рез.

450 МКД

Големина: 42

Бренд: escada

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: escada

2
0

Escada кратки панталони 42 . Пепито дезен кој не изглегува од мода . Висок струк пристојна должина. Струк 44 см

Додадено: 11.6.2018 Прегледи: 68

crvenkapa

200
0

Членот го следат

354

Членот ги следи

11