Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Tommy hilfiger кошула рез.
Tommy hilfiger  кошула рез.
Tommy hilfiger  кошула рез. Tommy hilfiger  кошула рез. Tommy hilfiger  кошула рез. Tommy hilfiger  кошула рез.

Tommy hilfiger кошула рез.

650 МКД

Големина: 42

Бренд: tommy

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: kosula

0
0

Tommy hilfiger оригинал кошула 42-44 ( 14 ка ).Гради 108 см. Памук и еластин .плаво - бела, на ракавите и околу крагњата црно бел материјал .

Додадено: 11.6.2018 Прегледи: 91

crvenkapa

199
0

Членот го следат

349

Членот ги следи

11