Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Berska tunika S
Berska tunika S Berska tunika S Berska tunika S

Berska tunika S

300 МКД

Големина: S

Бренд: berska

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: portokalovo boho krem berska tunika

1
0

Portokalovo/ kremasta tunika na Berska, secena pod gradi so sitni kopci

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 50

AnaviSk

329
1

Членот го следат

356

Членот ги следи

72