Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан Victoria Secret  S
Фустан Victoria Secret  S Фустан Victoria Secret  S Фустан Victoria Secret  S

Фустан Victoria Secret S

300 МКД

Големина: XS

Бренд: victoria secret

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: secret fustan victoria

0
0

Ново спортско фустанче со џепчиња victoria secret купено од америка , само еднаш облечено, погодно за на плажа и за секоја пригода. Одговара na S /XS величина.

Додадено: 14.6.2018 Прегледи: 76

heart5

2
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

5