Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Со долги ракави *350*Kako NOVA mentol bluza DAKA br.M+Podarok
*350*Kako NOVA mentol bluza DAKA br.M+Podarok
*350*Kako NOVA mentol bluza DAKA br.M+Podarok

*350*Kako NOVA mentol bluza DAKA br.M+Podarok

ПРОДАДЕНО

Големина: M

Бренд: daka

Град: Скопје

Материјали: viskoza,elastin

Ознаки: nova,bluza,trenerka

0
0

Kako nova skoro voopsto ne nosena mentol bluzicka kako gorna trenerka moze boj M Preubav materijal viskoza so elastin Mn prijatna za nosenje Cena 600

Додадено: 14.6.2018 Прегледи: 19

Maja2016

175
1

Членот го следат

37

Членот ги следи

52