Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Шорцеви Adidas кратки шорцеви
Adidas кратки шорцеви
Adidas кратки шорцеви Adidas кратки шорцеви

Adidas кратки шорцеви

100 МКД

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: хх

Ознаки: кратки шорцеви

0
0

Кратки шорцеви , не се оргинал adidas. Не се носени , големи ми се. Материјалот им е памучен. Величина пишува XL, ама горе имаат врвка може и за L.

Додадено: 14.6.2018 Прегледи: 19

123***

29
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

1