Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза тенка
Блуза тенка

Блуза тенка

100 МКД

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: блуза тенка

0
0

Блузичката е со три-четврт ракави како нова е. Величина S/М.

Додадено: 26.6.2018 Прегледи: 15

123***

33
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

0