Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Нов фустан
Нов фустан
Нов фустан

Нов фустан

350 МКД

Големина: M

Бренд: aliexpress

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: фустан

0
0

Продавам нов фустан, од Aliexpress, штотуку ми пристигна, но мал ми е во градите...одговара на величина S/M...преубав е исто стои како на сликата на девојката, може да се носи и во casual и dressy варијатнта! :D

Додадено: 10.7.2018 Прегледи: 129

blue15

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0