Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Calliope suknja
Calliope suknja Calliope suknja Calliope suknja Calliope suknja

Calliope suknja

250 МКД

Големина: M

Бренд: calliope

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: suknja mastilo calliope

0
0

Calliope mastilo sina kratka leleava suknjichka . Mnogu prijatna, pamuchna i lesna. Gore e na lastik. Broj M Povelete dimenzii: Struk mereno od rab do rab fiksno : 36cm + se rastegnuva do : 58cm Celosna dolzina: 37cm

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 19

BiljanaNG

856
0

Членот го следат

688

Членот ги следи

20