Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova letna suknja
Nova letna suknja

Nova letna suknja

300 МКД

Големина: XL

Бренд: calliope

Град: Скопје

Материјали: fhf

Ознаки: efu

0
0

Letna, tenka, satenska, nova, XL, so kaish koj se vadi, elastichna, 33cm okolu strukot shirina, 50cm dolzina

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 18

Minininja

28
1

Членот го следат

16

Членот ги следи

3