Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova letna dolga suknja
Nova letna dolga suknja

Nova letna dolga suknja

300 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: shzh

Ознаки: hzzh

0
0

Nova, letna, dolga, tenka, maslinesto zelena, so lastik kaj polovinata, XL, 30cm shirina okolu polovinata, 61cm dolzina

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 16

Minininja

28
1

Членот го следат

16

Членот ги следи

3