Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек Nova zimska suknja
Nova zimska suknja
Nova zimska suknja

Nova zimska suknja

250 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: hssh

Ознаки: ahshs

0
0

Nova zimska suknja, temno/kafeava, XL, 34cm shirina kaj polovinata, 55cm dolzina, so kupen artikl sleduva podarok

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 7

Minininja

28
1

Членот го следат

16

Членот ги следи

3