Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova bela koshula
Nova bela koshula

Nova bela koshula

200 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: ushs

Ознаки: bzbs

0
0

Nova, bela, letna, so kratki rakavi, tesna, L, 36cm shirina pod rakavi, 46cm dolzina

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 10

Minininja

28
1

Членот го следат

16

Членот ги следи

3