Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova letna koshula
Nova letna koshula

Nova letna koshula

250 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: yssh

Ознаки: szhz

0
0

Nova,M, prozirna, bez rakavi, na zakopchuvanje, letna, tenka, 37cm shirina pod pazuvi, 56cm dolzina

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 7

Minininja

28
1

Членот го следат

16

Членот ги следи

3