Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Корсет Novo zimsko palto
Novo zimsko palto
Novo zimsko palto

Novo zimsko palto

890 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: zbdh

Ознаки: zhxh

1
0

Xl, novo, belo, zimsko, debelo, 42 cm shirina pod pazuvi, 66cm dolzina

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 31

Minininja

28
1

Членот го следат

16

Членот ги следи

3