Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novo palto
Novo palto

Novo palto

290 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: hssb

Ознаки: shsh

1
0

Novo, kratko, esensko, so dolgi rakavi, ednash oblecheno zatoa cenata e niska, svecheno, XL, 40cm shirina pod pazuvi, 52cm dolzina

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 14

Minininja

28
1

Членот го следат

16

Членот ги следи

3