Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tenok mantil
Tenok mantil Tenok mantil

Tenok mantil

390 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: hssh

Ознаки: znzh

0
0

Koristen e zatoa e niska cenata, ima maana pokazana e na slikata, dolg, krem boja, tenok, XL, 40cm shirina pod pazuvi, 62 cm dolzina, kozen

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 26

Minininja

28
1

Членот го следат

16

Членот ги следи

3