Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi shorcevi
Novi shorcevi

Novi shorcevi

200 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: shzh

Ознаки: hzzh

0
0

Novi, ednaah oblecheni, svetlo/kafeavi, tesni, kratki, tenki, letni, 33cm shirina okolu polovinata, 28cm dolzina

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 5

Minininja

28
1

Членот го следат

16

Членот ги следи

3