Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Долго Namaleni detski zimski
Namaleni detski zimski
Namaleni detski zimski

Namaleni detski zimski

150 МКД

Големина: 34

Бренд: //

Град: Струга

Материјали: //

Ознаки: //

0
0

http://mojagarderoba.mk/items/obleka/504315/crn-kaput http://mojagarderoba.mk/items/obleka/504312/mantilce-kremavo Dvete se za ista vozrast. Vekje se mali i samo zafakjaat prostor pa zatoa se namaleni po 150.

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 12

rusokosa

57
1

Членот го следат

33

Членот ги следи

18