Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Letno fustance
Letno fustance Letno fustance Letno fustance Letno fustance

Letno fustance

150 МКД

Големина: S

Бренд: teranova

Град: Пробиштип

Материјали: nezz

Ознаки: fustance nezno

0
0

Preubavo Letno Novo Sivo Fustance,Pozadi na Grbot so Lastik, Napred Korset,Dobieno na Podarok,ali Mene mi e Mnogu Tesno,Zgresena Velicina,Mnogu Ubav Prijaten Tenok Materijal,Siva Nezna Boja.

Додадено: 13.7.2018 Прегледи: 32

Davidovska123

10
4

Членот го следат

4

Членот ги следи

5