Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kosula i suknja
Kosula i suknja

Kosula i suknja

600 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

1
0

Fustan prekrasen i mnogu moderen :) Cena na kosula 800 ,i suknjata 600 den. ( ima dostapni broevi) za podetalni informaci kaj e prodavnicata vo inbox:*

Додадено: 13.7.2018 Прегледи: 56

REDSUGAR

3
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

7