Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mango Suit - намален
Mango Suit - намален Mango Suit - намален

Mango Suit - намален

200 МКД

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: хх

Ознаки: фустан

0
0

Mango фустан со три-четврт ракави. Одоздола е поставен. Поелегантен модел. ВеличинаS. Должина 85цм.

Додадено: 11.8.2018 Прегледи: 21

123***

38
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

0