Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Халтер Mango - лен фустан
Mango - лен фустан
Mango - лен фустан

Mango - лен фустан

150 МКД

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: лен памук

Ознаки: лен фустан

0
0

Mango летен фустан со лен и памук материјал. Поспортски модел, пријатен за носење. Без маани. Величина S, или потесно М. Должина 91цм.

Додадено: 11.8.2018 Прегледи: 18

123***

38
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

0