Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки Motivi потколенки - намалени
Motivi потколенки - намалени
Motivi потколенки - намалени Motivi потколенки - намалени Motivi потколенки - намалени

Motivi потколенки - намалени

150 МКД

Бренд: motivi

Град: Скопје

Материјали: хх

Ознаки: фармерки

3
0

Motivi потколенки, со интересни дезени. Светла боја и памучен материјал. Величина 38.

Додадено: 11.8.2018 Прегледи: 21

123***

38
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

0