Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Маици маица ESMARA
маица ESMARA
маица ESMARA маица ESMARA маица ESMARA

маица ESMARA

250 МКД

Големина: M

Град: Кратово

Материјали: ...

Ознаки: ...

0
0

- маицата ја облеков 2\3 пати, без маана е, величина M а може и С, има ликра - (поради тоа што е купена многу поскапо од оваа цена, не давам дополнителен попуст, цената е реална), а размена па никако не правам, подобро не ми пишувајте

Додадено: 11.8.2018 Прегледи: 21

Zaki111

132
0

Членот го следат

83

Членот ги следи

4