Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Маици розева маица FB SISTER
розева маица FB SISTER
розева маица FB SISTER розева маица FB SISTER розева маица FB SISTER

розева маица FB SISTER

250 МКД

Големина: M

Град: Кратово

Материјали: ...

Ознаки: ...

0
0

- маицата ја облеков 2\3 пати, без маана е, величина С\М, розева боја - (поради тоа што е купена поскапо од оваа цена, не давам дополнителен попуст, цената е реална), а размена па никако не правам, подобро не ми пишувајте

Додадено: 11.8.2018 Прегледи: 14

Zaki111

132
0

Членот го следат

83

Членот ги следи

4