Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Плик чанта
Плик чанта Плик чанта Плик чанта

Плик чанта

99 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: плик

2
0

Плик чанта ,воопшто не е користена ќе погледнете и на сликите сеуште ремчето си е во чантата не успеав да ја искористам ,но со стоење со друга чанта на позадината има пуштено боја ќе погледнете на слика 2.Можеби може да се избрише но јас не сум пробала.Бојата е кремаста.

Додадено: 16.8.2016 Прегледи: 284

Srculence

326
0

Членот го следат

462

Членот ги следи

17