Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Невообичаени НОВА Проѕирна клач ташничка
НОВА Проѕирна клач ташничка
НОВА Проѕирна клач ташничка НОВА Проѕирна клач ташничка НОВА Проѕирна клач ташничка

НОВА Проѕирна клач ташничка

399 МКД

Бренд: sheinside

Град: Скопје

Материјали: pvc

Ознаки: ташна клач прозирна проѕирна штосна

9
3

Уникатна, неносена, ја купив одамна ама не можам никако да ја вклопам во мојот стил. Скроз прозирна клач ташничка, доста голема и може многу да собере. Ако не сакате да ви се гледаат работите, може да ставите некој убав несесер и тој да се гледа од ташната. Може и размена.

Додадено: 12.5.2017 Прегледи: 307

CinnamonVoid

131
0

Членот го следат

258

Членот ги следи

62