Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кожна чанта
Кожна чанта

Кожна чанта

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожна

Ознаки: чанта

0
0

Малку излупена каде што се закопчува се гледа на сликата меѓутоа доколку ви смета тоа може скроз да се излупи и да биде сиво горе тоа

Додадено: 14.5.2017 Прегледи: 214

fashionable09

43
0

Членот го следат

34

Членот ги следи

78