Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Chante za preku ramo
Chante za preku ramo Chante za preku ramo Chante za preku ramo

Chante za preku ramo

250 МКД

Бренд: ne znam

Град: Битола

Материјали: ne znam

Ознаки: cvrsta nova

13
0

Ne e nosena. Nova. Sindzircheto e bakarna boja.

Додадено: 20.6.2017 Прегледи: 376

Milena182

6
1

Членот го следат

20

Членот ги следи

1