Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Furla penelope
Furla penelope Furla penelope Furla penelope Furla penelope Furla penelope

Furla penelope

8500 МКД

Бренд: furla

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: furla

12
0

Furla penelope кожна голема ташна . Назад и преклопот се крем неутрална нијанса , странично бела и кафени рачки . Моделот е преубав и скап го има уште во продажба . Голем преклоп се затвара на долниот дел , на задниот дел има преграда . Внатре има посебен дел со патент. Може да се носи во-на рака и на рамо . Многу квалитетна кожа и нема никакви оштетувања , скапо платена

Додадено: 22.6.2017 Прегледи: 746

crvenkapa

191
0

Членот го следат

320

Членот ги следи

10