Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara tasna
Zara tasna Zara tasna Zara tasna Zara tasna

Zara tasna

799 МКД

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: zara

9
0

Golema zara tasna. Ubava krem boja. Ima i dolga racka.

Додадено: 10.7.2017 Прегледи: 197

MajaSkopje

54
0

Членот го следат

168

Членот ги следи

5