Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Victoria's Secret Torba
Victoria's Secret Torba Victoria's Secret Torba

Victoria's Secret Torba

ПРОДАДЕНО

Бренд: victoria's secret

Град: Скопје

Материјали: platnena

Ознаки: secret platnena victoria's torba nova

6
0

Golema torba so rozevi i crni rigi. Ima golem gzeb i mal gzeb i ima mal neseser koj e del od torbata no mode da se izvadi. Torvata e nova i seushte vo pakovanje so bar kod etiketa.

Додадено: 14.7.2017 Прегледи: 434

ButikP

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0