Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Torba za plaza
Torba za plaza

Torba za plaza

400 МКД

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: vhnvv

Ознаки: gbñj

3
0

Za na plaza a i za sekoj den tasna-torba nova bojata e mnogu interesna kao metalik roze-zlatna nova So popust 400

Додадено: 9.8.2017 Прегледи: 185

Roberta1001

114
1

Членот го следат

102

Членот ги следи

1