Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Tommy Hilfiger Голема чанта
Tommy Hilfiger  Голема чанта
Tommy Hilfiger  Голема чанта Tommy Hilfiger  Голема чанта

Tommy Hilfiger Голема чанта

1200 МКД

Бренд: tommy hilfiger

Град: Прилеп

Материјали: текстил гума

Ознаки: нова чанта

20
0

Нова oригинал чанта донесена од Америка, скоро неискористена. Без размени. Трошоци за испраќање не се пресметани во цената.

Додадено: 11.9.2017 Прегледи: 1400

ikiDam

0
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

16