Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна MONA
Ташна MONA Ташна MONA Ташна MONA Ташна MONA

Ташна MONA

4200 МКД

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: црна

4
0

Mona Голема ташна црна кожна. Одговара на се многу практична и собира се и сешто. Купена е 6.500 денари, носена е 4-5 пати без никаква маана. Рачките може да се попуштаат и кратат и плус има долга рачка за преку рамо. За брендот да не зборам сите знаеме дека најквалитетните ташни се од Мona.

Додадено: 18.9.2017 Прегледи: 262

TrendTrend

18
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

1