Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Novi canti 2 za 350 den
Novi canti 2 za 350 den
Novi canti 2 za 350 den Novi canti 2 za 350 den

Novi canti 2 za 350 den

350 МКД

Бренд: daniel ray

Град: Кавадарци

Материјали: koza

Ознаки: xxx

1
0

Kozni canti sega 2 za 350den.Samo kremovata ednas e nosena.Odlicen kvalitet. Za poveke sliki pisete vo poraka.

Додадено: 18.9.2017 Прегледи: 292

Ilinka18

3
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

9