Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Furla ташна
Furla ташна Furla ташна Furla ташна Furla ташна

Furla ташна

3500 МКД

Бренд: фурла

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: фурла

11
0

Furla кожна ташничка . Моделот е од piper колекцијата од малите модели . Може да се ноди на рамо или преку рамо , а може ремчето да се извади и да се носи како плик ташна. Малку носена нема оштетувања .

Додадено: 26.9.2017 Прегледи: 707

crvenkapa

179
0

Членот го следат

305

Членот ги следи

10