Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта PARFOIS ESENSKA KOLEKCIJA TASNA NE NOSENA
PARFOIS ESENSKA KOLEKCIJA TASNA NE NOSENA
PARFOIS ESENSKA KOLEKCIJA TASNA NE NOSENA PARFOIS ESENSKA KOLEKCIJA TASNA NE NOSENA PARFOIS ESENSKA KOLEKCIJA TASNA NE NOSENA

PARFOIS ESENSKA KOLEKCIJA TASNA NE NOSENA

1000 МКД

Бренд: parfois

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: tasna eko parfois koza

2
0

Eko kozna tasna ne nosena od parfois. Ne nosena, izgleda kako nova. Sobira dosta raboti vo nea.

Додадено: 29.9.2017 Прегледи: 302

ina315

3
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

0