Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Торбичка Parfois сосема НОВА мала ташничка
Parfois сосема НОВА мала ташничка
Parfois сосема НОВА мала ташничка Parfois сосема НОВА мала ташничка Parfois сосема НОВА мала ташничка Parfois сосема НОВА мала ташничка

Parfois сосема НОВА мала ташничка

700 МКД

Бренд: parfois

Град: Скопје

Материјали: платно

Ознаки: кафеава мала ташничка parfois ташна

51
0

КОМПЛЕТНО НОВА!!! НЕ Е НОСЕНА НИТУ ЕДНАШ! Оваа мала ташничка дефинитивно ке го зачини вашиот гардеробер, Одлично одговара со секаква комбинација. Добиена за поклон од Parfois и не е носена ниту еднаш.

Додадено: 5.10.2017 Прегледи: 1438

fashionkilla

13
0

Членот го следат

60

Членот ги следи

39