Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Торбичка Мало кожно ташниче
Мало кожно ташниче
Мало кожно ташниче Мало кожно ташниче

Мало кожно ташниче

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: tasnicka

4
0

Винтеџ кожно ташниче. Ваквите мали ташнички со рачки, се повеќе и повеќе се носат.Мислам дека цената му е дури и премногу симболична.

Додадено: 9.10.2017 Прегледи: 331

Jovana123

7
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

41