Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта НОВА црна ташна што се превртува и во тегет
НОВА црна ташна што се превртува и во тегет
НОВА црна ташна што се превртува и во тегет НОВА црна ташна што се превртува и во тегет НОВА црна ташна што се превртува и во тегет НОВА црна ташна што се превртува и во тегет НОВА црна ташна што се превртува и во тегет

НОВА црна ташна што се превртува и во тегет

1700 МКД

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: тегет ташна црна реверзибилна чанта

4
0

Многу модерна црна ташна која може да се превртува во тегет боја. Нова, неупотребена, купена пред два дена, внатре има додаток-мало ташниче-несесер. Погодна е за секое годишно време. Прекрасна е и вреди, за цената добивате две ташни, црна и тегет, и уште едно мало ташниче кое можете посебно да си го носите.

Додадено: 21.10.2017 Прегледи: 334

JulijaLU

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

31