Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Рачна Кремаво-кафеава ташна
Кремаво-кафеава ташна
Кремаво-кафеава ташна Кремаво-кафеава ташна Кремаво-кафеава ташна Кремаво-кафеава ташна

Кремаво-кафеава ташна

Подари

Град: Скопје

Материјали: ne znam

Ознаки: tasna kafeava krem tashna kremasta

1
0

Убава и практична ташна, со средна големина, кафеава со кремаво. На сликите се гледа рачката е малку излижана, но останатото е OK. Има квалитетна постава и патентите одлично функционираат. Димензии: 36 х 28 Ја подарувам со купен арткл.

Додадено: 13.11.2017 Прегледи: 86

Sonceee

67
0

Членот го следат

59

Членот ги следи

31