Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ташна
ташна

ташна

300 МКД

Бренд: waikiki

Град: Скопје

Материјали: platno zebra

Ознаки: interesna

2
0

Kupena e 900 denari... nosena 2 pati.... Kako nova

Додадено: 13.11.2017 Прегледи: 75

Verce123

9
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

3