Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Поштарска Поштарска бордо ташна
Поштарска бордо ташна
Поштарска бордо ташна Поштарска бордо ташна Поштарска бордо ташна

Поштарска бордо ташна

400 МКД

Бренд: duki dasso

Град: Скопје

Материјали: екокожа

Ознаки: бордо поштарска

2
0

Нова ташна на Дуки ДАСО..... Добиена на поклон...

Додадено: 13.11.2017 Прегледи: 87

Verce123

9
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

3