Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Крем чанта Koton
Крем чанта Koton
Крем чанта Koton

Крем чанта Koton

600 МКД

Бренд: koton

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: tasna canta krem kozna

5
1

Ташната е како нова, бидејќи е носена неколку пати само, купена е од Котон. Одлична големина е, не е преголема, ниту мала. Бојата е крем, со златни додатоци на неа. Има и долго ременче во неа. Купена е за 1200 денари, ја продавам на половина цена. БЕЗ РАЗМЕНИ

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 114

janna.9

4
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

5