Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Рачна Stefanel kozna tasna namal.na 2200
Stefanel kozna tasna namal.na 2200
Stefanel kozna tasna namal.na 2200 Stefanel kozna tasna namal.na 2200 Stefanel kozna tasna namal.na 2200 Stefanel kozna tasna namal.na 2200 Stefanel kozna tasna namal.na 2200

Stefanel kozna tasna namal.na 2200

2500 МКД

Бренд: stefanel

Град: Скопје

Материјали: koza teleska

Ознаки: stefanel

7
0

Kozna tasna Stefanel vo kamel boja,organizirana vo tri delovi,mnogu e prakticna. Nema nikakvi tragi od nosenje. Dimenzii 27-20-17

Додадено: 5.12.2017 Прегледи: 391

RebeccA123

29
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

0